logo
dollar
euro

Що робити полтавцям при введенні військового стану?

1:19 17.01.2018 eye 1839
Що робити полтавцям при введенні військового стану?

Зараз багато хто говорить про введення воєнного стану в Україні. Але мало хто знає, що саме очікує на нас, якщо це станеться.

"Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства" підготував інфографіку, в якій роз'яснює, що таке режим воєнного стану, як варто до нього готуватися і наскільки зміниться життя пересічного українця, якщо цей режим все-таки введуть.

Хочемо зазначити, що ми не збираємося сіяти паніку, але вважаємо, що таку інформацію необхідно поширювати. Суспільство має максимально повно знати про переваги і недоліки цього особливого правового режиму.

Також ми хочемо розвінчати ті міфи, які вже час від часу з’являються в інформаційній сфері через недостатність знань по цьому питанню.

Воєнний стан вводиться в країні чи її частині у разі збройної агресії, загрози нападу, небезпеки державній незалежності чи територіальній цілісності.

Інколи воєнний стан застосовують для відновлення порядку в країні та збереження цивільної форми врядування. Але частіше, особливо в країнах з авторитарною формою правління, це відбувається з метою придушення протестних настроїв.

Рекомендації при оголошенні в місті воєнного стану

Інфографіка про воєнний стан

 

 


Наверхнаверх