logo
dollar
euro

Вулиці Полтави патрулюють правоохоронці спільно з громадськими формуваннями

9:31 19.01.2018 eye 956
Вулиці Полтави патрулюють правоохоронці спільно з громадськими формуваннями

Зокрема, в Київському районі міста Полтави уже протягом декількох днів на патрулювання території району міліціонери виходять разом із членами громадських формувань по охороні громадського порядку.

У цьому районі міста офіційно зареєстровані та діють одинадцять громадських формувань по охороні правопорядку, чисельність яких становить майже дві з половиною сотні людей.

"Спільні патрулювання міліції та громадських формувань не є якимось нововведенням, вони відбувались і раніше. На рівні райвідділу – це щоденна робота, якою займаються дільничні інспектори протягом останніх років, - розповів заступник начальника Київського РВ ПМУ майор міліції Ігор Кречетов. – Однак, зважаючи на обстановку в країні та вимоги керівництва, сьогодні ми значно збільшили їх кількість. Керівники підприємств та організацій, на базі яких створені дані формування та самі члени громадських формувань до цього поставились з розумінням".

Одним із найчисельніших та підготовлених формувань, яке сьогодні діє на території району є спеціалізований загін "Полтавський козачий полк", який очолює Микола Ревека. Він налічує більше шістдесяти осіб, що дає можливість почергово щодня залучати до охорони правопорядку більше п’ятнадцяти козаків.

Основну увагу на маршрутах патрулювання міліціонери та члени громадських формувань приділяють огляду та охороні об’єктів інфраструктури міста та місць значного скупчення людей. Зокрема, це мости, залізничні переїзди, автомобільні та залізничні вокзали, ринки. Особливу увагу звертають на підозрілих осіб, перевіряють їх на наявність заборонених речей, можливу причетність до скоєння правопорушень.

Протягом перших декількох днів посиленого патрулювання, правопорушників на маршрутах у Київському районі міста Полтави виявлено не було.


Наверхнаверх