logo
dollar
euro

Полтавські урбаністи покажуть оновлений Кадетський корпус і поговорять про його майбутнє

10:09 29.01.2015 eye 553
Полтавські урбаністи покажуть оновлений Кадетський корпус і поговорять про його майбутнє

1 лютого о 15:00 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського (вул. Леніна, 17) відбудеться презентація концептуального проекту реновації будівлі Петровського Полтавського кадетського корпусу та публічне обговорення її подальшої долі.

Нещодавно будівля остаточно повернулася у власність міста після програної судової справи ПП "Авна-Трейдинг" стосовно приватизації, яка за рішенням суду була проведена незаконно.

У зв’язку з цим учасники урбан-платформи CityLab спільно із Комітетом порятунку будівлі Кадетського корпусу проведуть відкритий захід, який збере представників від влади, громади та незалежних експертів.

Афіша
Молоді архітектори запрошують усіх зацікавлених мешканців міста – тих, кому небайдужа подальша доля будівлі та міста Полтави як культурного та просвітницького центру. Як зазначають учасники Citylab: "Ми розраховуємо на активність полтавців і тим самим сподіваємося продемонструвати владі небайдужість громадської спільноти до цієї багаторічної проблеми".

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертатись: 068-889-85-60 – Дмитро Козиренко, 066-560-37-91  – Борис Тристанов.


Наверхнаверх