logo
dollar
euro

У виправній колонії на Полтавщині не вистачає робочих рук засуджених для виконання держзамовлення. Запрошують з волі

12:26 28.01.2015 eye 925

27 січня керівники обласного, районних та міських центрів  та представники управління ДПтС України в області провели спільне засідання.

Пенітенціаріїв області на зібранні представляли заступник начальник управління-начальник відділу виробничої діяльності, маркетингу та економіки  Павло Тронь, начальник Надержинщинської виправної колонії (№65) Микола Алєксєєнко та виконуючий обов’язки директора підприємства Надержинщинської ВК (№65)  Валерій Варченко.

Учасники зібрання обговорили можливість працевлаштування безробітних, зареєстрованих у центрах зайнятості, на виробництві Надержинщинської виправної колонії (№65) для виконання державного замовлення з пошиття польових костюмів для Збройних Сил України.

На виробництві  виправної установи працюють всі працездатні засуджені - 238 засуджених осіб. Однак, через зменшенням засуджених жінок в установі, для виконання державного замовлення не вистачає працівників. Є потреба в таких спеціалістах,як технологи та закрійники, швачки.

Вільнонайманим працівникам  пропонуватимуть заробітну плату в розмірі близько 2000 грн, транспортування до місця роботи та харчування.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва зазначила, що  знизити кількість бажаючих отримати таку роботу може необхідність працювати в умовах зони, що охороняється. Пенітенціаріями було запропоновано виділития окреме виробниче приміщення найманих працівників.

Також пенітенціарії  повідомили представникам центрів зайнятості про наявність вакантних посад  молодших інспекторів в установи виконання покарань Полтавської області, які теж можуть бути запропоновані безробітним.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх