logo
dollar
euro

Для спійманого на хабарі начальника слідчого відділу Кременчуцької ОДПІ визначено заставу в 15 млн. грн.

12:27 18.10.2017 eye 724

Про це повідомив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк: "За клопотанням прокуратури слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави винесено ухвалу про обрання вищезгаданому посадовцю запобіжного заходу взяття під варту та, на підставі ч. 3 ст. 183 КПК України, як альтернативу визначено заставу у розмірі 15 млн. грн.".

Наразі податківець перебуває в Полтавському слідчому ізоляторі.

Як вже відомо, 23 січня прокуратурою Полтавської області спільно з працівниками УБОЗ УМВС України в області задокументовано факт отримання 500 тис. грн. неправомірної вигоди начальником слідчого відділу фінансових розслідувань Кременчуцької ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби України в Полтавській області. Гроші полковник податкової міліції вимагав від представника одного з товариств за сприяння у прийнятті позитивного рішення у кримінальному провадженні, що проводилось відносно службових осіб цього товариства за несплату податків.

У кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі), проводиться досудове розслідування.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури і довідково повідомляє, що за ч. 3 ст. 183 Кримінального процесуального кодексу України слідчий суддя, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою зобов’язаний визначити розмір застави, достатньої для забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим обов’язків, передбачених цим Кодексом, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.


Наверхнаверх