logo
dollar
euro

Керівництво ПНТУ подає до суду на колишнього викладача та журналіста

23:54 17.01.2018 eye 1167
Керівництво ПНТУ подає до суду на колишнього викладача та журналіста

26 січня екс-викладач архітектурного факультету Артур Ароян на своїй сторінці в соцмережі "ВКонтакте" оприлюднив позов до суду від керівництва ПНТУ.

Позов подається від імені проректора Анатолія Мартиненка.

Свої дії вони аргументують тим, що у публікації за 5 вересня 2014 року  на одному з інтернет-видань Полтави журналіст Микола Лисогор подав недостовірну та негативну інформацію про вище названий університет: "Розміщена на веб-сайті стаття містить повністю неправдиву інформацію і водночас виступає засобом поширення такої інформації, яка принижує честь і гідність Позивача, завдає шкоди його діловій репутації…".

У документі спростовано деякі твердження Артура Арояна стосовно його звільнення з посади викладача. Зокрема про те, що заява, яка була подана для продовження терміну роботи на посаді старшого викладача кафедри дизайну архітектурного середовища – оформлена з порушеннями. Хоча, як говорить сам архітектор, на судах першої та другої інстанцій факт неправильно написання заяви не був підтверджений.
У своєму позові до суду ПНТУ також заперечує обвинувачення Арояна про перешкоджання захисту кандидатської роботи: "Зазначені факти свідчать, що зі сторони Позивача не вживались дії щодо позбавлення Арояна А.С. права на захист кандидатської роботи та отримання диплома кандидата наук".

Позов

Позов_1
Головною вимогою позиву є спростування Арояном власних слів: "Уже протягом 2 місяців мене намагалися звільнити в різний спосіб, це вони зробили незаконно. Постійно керівництво погрожувало, що не допустять до захисту кандидатської, потім погрожували, що документи не будуть відвезені до міністерства в Київ, якщо я, не закрию опозиційні інтернет-ресурси. Немає жодного обґрунтування, на якій підставі мене було звільнено. Вакантна посада, на якій я працював, не заміщена. На неї немає претендентів, хоча є графік роботи і робочі години мого предмету. Керівництво університету тисне на молодих викладачів, які організовують різні громадські заходи. Вони знають, що такі викладачі не будуть мовчати".

Позивач вимагає спростувати статтю і оплатити судовий збір у розмірі 244 грн.

Сам же Артур про цю подію говорить так:

– Звичайно ми будемо рішуче захищати свою позицію. Моя судова справа по звільненню як раз перебуває у провадженні Вищого спецсуду у Києві – вони як раз нещодавно витребували матеріали справи для детального розгляду.

До речі, на моїх друзів Святослава Келима-Золотайко, Нато Мікеладзе і Марини Герасименко також подали аналогічний позов від університету – інформація про це є на сайті Октябрьского районного суду м. Полтава. Вони поки що не отримували повістки. Але можемо з упевненістю сказати – ми будемо відстоювати правду, і я вірю – справедливість переможе, – заявив колишній викладач ПНТУ.


Наверхнаверх