logo
dollar
euro

Полтавські рятувальники доправлять допомогу в Маріуполь

14:19 26.01.2015 eye 515

26 січня у Полтаві завантажили 8,5 тонн гуманітарної допомоги, яку найближчим часом доставлять у постраждале від артобстрілів місто.

При цьому були присутні  голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко.

Як розповів голова ОДА наразі перший вантажний автомобіль  вже завантажений продуктами харчування. Ввечері ще два будуть завантажені будівельними матеріалами для відновлення житла.

Гуманітарну допомогу у найкоротші терміни вдалося зібрати завдяки Полтавській ОДА, яка надала частину будівельних матеріалів, небайдужим підприємцям, волонтерам та рятувальникам, які у кожному районі області організували пункти для збору гуманітарної допомоги.

 Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко розповів, що в Маріуполь  доставлять борошно, цукор, консерви м’ясні та рибні, згущене молоко, чай, макаронні вироби, різні крупи, олію та інші продукти харчування, які можна буде приготувати в умовах польової кухні.


Наверхнаверх