logo
dollar
euro

На фронт з Миргородщини волонтери відправляють сухий борщ

0:52 19.10.2017 eye 977

Приватний підприємець і волонтер Олена Оніпко  разом із своїми добрими знайомими і подругами Світланою Диченко, Наталією Прохоровою, Олесею Владіміровою, Аліною Піскарьовою, Риммою Яковлєвою за активної підтримки Єдиного координаційного центру з надання допомоги патріотам Миргородщини, які беруть участь в АТО, виготовляє сухі борщові набори для бійців-земляків.

- Усі небайдужі жителі Миргородщини (із Великих Сорочинець, Великої Обухівки, Декабристів, Петрівець та інших сіл і селищ) привозять до нас капусту й буряки, моркву й цибулю, часник і спеції… - одним словом, у кого що є, - розповідає Олена Оніпко. - Із цих продуктів ми й виготовляємо сухі заготовки. Спочатку нарізаємо, натираємо, шинкуємо овочі, а потім сушимо в електросушилках, які допоміг знайти волонтер Саша Андрунь, а придбав приватний підприємець Роман Приймаченко.

Книги для детей в Киеве: литература разного жанра и спецификации. Наши книги - окно для вашего ребенка в интересный мир чтения. Закажите книги в Гренке, и мы доставим их в любую точку Киева курьером, и почтой по Украине.

За словами Олени Оніпко, процес сушіння овочів повністю контролюється. В одному вже укомплектованому пакеті, розрахованому на 10 літрів води, є 3 пакетики томатної пасти, пакетик із сіллю, із спеціями та зеленню (зелена петрушка, кріп, перець мелений, лавровий лист, часник) і сухий набір (капуста, морква, бурячок). Картоплю не сушать, бо вона втрачає свої якості та погано розварюється. Картоплю і тушонку бійцям привозять волонтери.


Наверхнаверх