logo
dollar
euro

Колишні вихованці архітектурного факультету ПНТУ підписують петицію, щоб не допустити його закриття

1:04 18.10.2017 eye 1204
Колишні вихованці архітектурного факультету ПНТУ підписують петицію, щоб не допустити його закриття

Випускники і викладачі архітектурного факультету ПНТУ самоорганізовуються для його порятунку

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив колишній викладач Артур Ароян.

Артур пише, що "існує реальна загроза, що в найближчі дні факультет може бути ліквідований як самостійна структурна одиниця університету, а його спеціальності включені до складу будівельного".

Доцент кафедри основ архітектури, Георгій Андрійович Негай працює в університеті з перших днів існування спеціальності "Архітектура" – з 1966 року. Він написав Петицію на захист Архітектурного факультету і просить всіх, кому небайдужа доля факультету, підтримати її своїми підписами. Текст прикладений документом можна скачати тут.

Георгій Негай
Підписи збираються у Полтаві та Києві (з питань контактів можна писати сюди). Для тих, хто не може приєднатися до акції в цих містах – можна надіслати відсканований (або сфотографований) підпис. Ініціатори включать її в окремий лист і приєднають до загального списку.

До підпису додається прізвище, ім'я, по батькові (можна ініціали), рік випуску і посада/звання/заслуги, також бажано вказати місто і країну, якщо це не Україна. Підписантами можуть бути тільки випускники цього факультету будь-якого року.

У петиції архітектори звертаються до Міністра освіти і науки України Сергія Квіта. Нагадаємо, що нещодавно до нього також звернувся Секретар РНБО Олександр Турчинов з проханням перевірити заяву колишніх викладачів з приводу зловживань керівництвом ПНТУ.


Наверхнаверх