logo
dollar
euro

Полтавська митниця виявила у 2014 році порушень митних правил на 5 мільйонів гривень

11:52 25.01.2015 eye 868
Полтавська митниця виявила у 2014 році порушень митних правил на 5 мільйонів гривень

Як повідомив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС в 2014 році була направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави. За результатами даної роботи у звітному періоді заведено 118 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 5 млн. 185 тис. грн.

Серед характерних видів правопорушень за 2014рік – виявлення фактів незаконного експорту пухо-пір'євої суміші домашньої птиці згідно документів, які містили неправдиві відомості щодо виробника та країни походження товарів, по яким складено 21 протокол на суму 2 млн. 854 тис. грн.; фіксація 3 фактів порушень митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України на загальну суму 707,7 тис. грн. за результатами отриманих відповідей з митних органів Королівства Нідерланди та Республіки Польща, відповідно до яких встановлено, що при переміщені через митний кордон України надавались документи, що містять неправдиві відомості відносно вартості транспортних засобів.

Протягом  2014 року спільно з правоохоронними органами проведено 37 спільних заходів: 19 зі співробітниками УДАІ УМВС на автошляхах області, 13 заходів із співробітниками ГУ ДФС у Полтавській області, 4 заходи з працівниками УСБУ та 1 захід з працівниками прокуратури, за результатами яких складено 37 протоколів про ПМП, з яких 15 фактів порушення митних правил при ввезенні та використанні транспортних засобів з іноземною реєстрацією та 22 факти порушення митних правил щодо зберігання та реалізації підприємцями та громадянами іноземних товарів, а саме тютюнових та алкогольних виробів без українських марок акцизного податку, продуктів харчування іноземного виробництва без маркування українською мовою загальною вартістю 1 млн. 475,2 тис. грн.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх