logo
dollar
euro

Полтавщина надасть гуманітарну допомогу Маріуполю

13:40 24.01.2015 eye 399
Полтавщина надасть гуманітарну допомогу Маріуполю

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко від імені всієї полтавської громади висловив співчуття з приводу сьогоднішніх трагічних подій у Маріуполі, де під час обстрілу бойовиками житлових кварталів загинули мирні городяни.

Полтавська громада щиро співчуває родинам загиблих та поранених, - зауважив Валерій Анатолійович. - Ми хочемо підтримати мешканців Маріуполя, адже сьогодні не може бути чужої біди: ми - єдина країна і єдина родина. Полтавці так само сумують з приводу загибелі невинних земляків-українців і засуджує дії російських терористів.
    
У понеділок з Полтави до Маріуполя надійде гуманітарний вантаж. Зараз його збирають полтавські волонтери, представники громадських організації, відповідні департаменти облдержадміністрації, благодійники і підприємці. До Маріуполя ми відправляємо ліки, продукти харчування, одяг. Разом з керівництвом обласної ради ми підписали спільне розпорядження: згідно з ним понеділок 26 січня в Полтавській області оголошено днем жалоби у пам’ять про загиблих під час теракту в Маріуполі.


Наверхнаверх