logo
dollar
euro

На Полтавщині збільшиться кількість патрулів та працює "гаряча лінія"

12:55 23.01.2015 eye 454
На Полтавщині збільшиться кількість патрулів та працює "гаряча лінія"

Сьогодні керівник УМВС Полтавщини поставив додаткові завдання особовому складу міліції регіону, з урахуванням вимог Уряду та керівництва ОДА.

Про це повідомив у Фейсбук речник обласної міліції Юрій Сулаєв: "Заради спокою громадян та посилення профілактики злочинності в області відсьогодні значно буде збільшено кількість патрулів в населених пунктах. У зв'язку з цим, просимо громадян активно долучатися до співпраці з міліцією. Просимо інформувати про всі підозрілі предмети, дії осіб, які викликають підозру, підготовку до вчинення правопорушень, місця переховування правопорушників тощо. В УМВС Полтавщини цілодобово вже працюють ГАРЯЧІ ЛІНІЇ: (0532) 51-77-57 та 56-22-33. Також можна повідомляти за номером 102".

Як повідомляє "Укрінформ" сьогодні під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій прем'єр-міністр Арсеній Яценюк  доручив головам ОДА поширити через місцеві ЗМІ телефони  "гарячих ліній", на які громадяни зможуть повідомляти про загострення ситуації чи підозрілих осіб.

"Я прошу на обласних телеканалах і радіо дати номери телефонів "гарячих ліній" – для того, щоб громадяни сповіщали про будь-які факти і навіть підозри щодо вірогідного загострення ситуації, скоєння злочинів чи підозрілих осіб", - сказав прем’єр.

Крім того, керівник Кабміну доручив головам ОДА щодня проводити оперативні наради з питань цивільної безпеки, повідомляють "Українські новини".

Прем'єр також пообіцяв підписати розпорядження, згідно з яким під обов'язкову охорону силовими структурами будуть підпадати сотні об'єктів загальнодержавного значення. Йдеться про порти, аеропорти, деякі залізничні об'єкти, гідротехнічні споруди, електростанції.

Яценюк попросив губернаторів сформувати аналогічні переліки об'єктів місцевого значення, у першу чергу тих, які забезпечують поставки води, електроенергії, природного газу, а також перелік місць масового скупчення людей.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх