logo
dollar
euro

У Полтаві обговорили покращення екологічного стану Ворскли біля міста

21:17 19.10.2017 eye 573

21 січня відбулася робоча зустріч спеціалістів Полтавського обласного управління водного господарства із представником Полтавської торгово-фінансової компанії ТОВ "Сіті естейт девелопмент".

Підприємство займається організацією будівництва об’єктів нерухомості різного напрямку для реалізації, чи передачі у користування на правах оренди.

На зустрічі обговорили можливість продовження робіт із розчистки заболочених ділянок мікрорайону "Жемчужное" із водообмінними каналами, адже у перспективних планах  є  розвиток нового сучасного житлового масиву між "Левадою" та автотрасою Київ – Харків із облаштуванням човнової станції, стоянок для автомобілів, об’єктів рекреаційного напрямку.

Попередні проектні рішення та інженерні вишукування, що проводилися в 2008 році після будівництва автомобільної розв’язки перехрестя Київ – Харків та Суми – Олександрія необхідно коригувати у відповідності із сучасною ситуацією.

Досягнуто домовленості із вирішення зазначених питань та використанням топографо-геодезичних вишукувань масштабу 1:2000, що розроблялася для міста в 2014 році. Про це поінформувало Полтавське обласне управління водних ресурсів.


Наверхнаверх