logo
dollar
euro

Полтавця Романа Скрипіна номінували на всесвітньо відому премію

12:43 21.01.2015 eye 424
Полтавця Романа Скрипіна номінували на всесвітньо відому премію

15 січня 2015 стартував період номінування на престижну глобальну персональну премію у сфері комунікацій. Серед учасників полтавець Роман Скрипін. Отримавши нагороду в Києві, він став номінантом на всесвітню премію Communication for Future Davos.

Роман народився і виріс в Полтаві. У 1997 році закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Кар'єру журналіста розпочав у газетах "Комсомолець Полтавщини" та "Україна молода". Є співавтором ідеї створення 5-го каналу, де працював протягом трьох років на посаді шеф-редактора та ведучого підсумкової програми "Час". З 23 травня 2012 року – співвласник компанії "Skrypin Production", що виробляє ексклюзивні відеорепортажі. Один із засновників проекту "Громадське телебачення".

Премією з 2010 року нагороджуються професіонали комунікацій, які зробили найбільш вагомий внесок в глобальне розвиток галузі. Вручає її міжнародне журі в рамках Всесвітнього комунікаційного форуму World Communication Forum Davos (WFCDavos).

У 2014 році локальну премію C4F (Communication for Future Davos  Award) вперше вручили в Україні, на Київській сесії World Communication Forum Davos. Кристал, як символ прозорості та ефективності комунікацій, отримав і Роман Скрипін.

Для українських фахівців С4F Awards – це можливість отримати міжнародне визнання найвищого рівня. Всі володарі української нагороди будуть автоматично внесені в шорт-лист на С4F Awards 2015 в Давосі. За 4 роки існування нагороди її номінантами і лауреатами ставали професіонали із США, Італії, Німеччини, Індії, Польщі та Китаю, – коментує Ірина Золотаревич, директор C4F Awards, член глобального комітету WCFDavos, генеральний директор агентства Pleon Talan.

Саме в Давосі журі С4F Davos Awards, як і колись, обере найкращих номінантів, оцінюючи їх творчий підхід і інноваційне бачення майбутнього комунікацій. Премія буде вручена в семи номінаціях: титан майбутнього, імідж майбутнього, медіа майбутнього (Роман Скрипін), відносини майбутнього (Валерій Пекар), ідея майбутнього (Ірина Рубіс), Гранд Давос (нагорода за внесок у розвиток сфери комунікацій).

Серед українських працівників ЗМІ разом з Романом матимуть шанс отримати нагороду: Ірина Рубіс (генеральний директор Ekonomika Communication Hub) і Валерій Пекар (творець проекту "Нова країна").
Бажаємо перемоги!


Наверхнаверх