logo
dollar
euro

Турчинов попросив міністра освіти розглянути скарги про ПНТУ

12:04 21.01.2015 eye 2027
Турчинов попросив міністра освіти розглянути скарги про ПНТУ

Звільнені викладачі архітектурного факультету ПНТУ отримали документ, в якому Олександр Турчинов, голова фракції "НАРОДНИЙ ФРОНТ" та голова РНБО, звертається до Міністра освіти і науки України Сергія Квіта.

Олександр Валентинович пише, що до нього надійшла колективна скарга працівників ПНТУ ім. Ю.Кондратюка стосовно зловживань керівництва зазначеного університету при виконанні своїх повноважень. Турчинов попросив розглянути скаргу і повідомити про результати заявників.

Один зі звільнених викладачів, архітектор Артур Ароян на своїй сторінці в соцмережі "ВКонтакте" опублікував запис зі сканом документу.

Артур Ароян (фото - vk.com)
Нагадаємо, що восени з ПНТУ було звільнено громадського та викладача архітектурного факультету Артура Арояна. Причина – неправильне оформлення заяви про  прийняття на роботу до університету. Проте, Артур Ароян вважає, що дійсною підставою його звільнення є особиста неприязнь до нього ректора Володимира Онищенка.

24 грудня 2014 року викладачі та студенти ПНТУ вийшли на мітинг недовіри до керівництва вузу, а оскільки тоді звільнили дванадцятьох викладачів архітектурного факультету. Мітингуючі вимагали зустрічі з ректором, але він так і не з’явився перед громадою.

Ректор ПНТУ (фото – today.pl.ua)
Викладачі й студенти не покинули справу та написали ряд звернень та скарг до вищих інстанцій України та кільком депутатам Верховної Ради. До міністерства освіти надійшло 3 скарги з 20-ма, 40-ка та 186-ти підписами від студентів архітектурного факультету. Від викладачів були подані кілька скарг з 18-ма підписами викладачів того ж факультету, які були звільнені та тих, які ще й досі працюють у виші.

Заявників все ж почули і 12 січня 2015 року Олександр Турчинов, голова фракції "НАРОДНОГО ФРОНТУ", написав звернення до міністра освіти і науки Сергія Квіта. Разом зі зверненням депутат додав 4 аркуші (заяви викладачів та студентів.

Звернення Турчинова до Квіта "Шановний Сергію Мироновичу!

До мене, як до народного депутата України, надійшла колективна скарга працівників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка стосовно зловживань керівництва зазначеного університету при виконанні своїх повноважень.

Прошу Вас розглянути зазначену скаргу по суті порушених питань.

Про результати розгляду та вжиті заходи прошу поінформувати заявників у встановленому порядку. Голова фракції: О.В. Турчинов".

Нагадаймо, що 2 лютого до ПНТУ ім. Ю. Кондратюка приїде комісія з Міністерства освіти та науки України, вона має перевірити ліцензійні умови у навчальному закладі.


Наверхнаверх