logo
dollar
euro

Сергій Жадан та "Собаки в космосі" завітають до Полтави

11:35 21.01.2015 eye 584
Сергій Жадан та "Собаки в космосі" завітають до Полтави

24 січня 2015 року о 20:00 в концерт-холлі "Villa Крокодила" розпочнеться виступ гурту "Сергій Жадан та Собаки в космосі", фронтменом якого є відомий письменник, поет, перекладач Сергій Жадан. Музиканти презентуватимуть свій новий  альбом під назвою "Бийся за неї".

Цьогорічний тур цих харизматичний виконавців розпочнеться саме із Полтави та буде охоплювати ще 5 міст – Дніпропетровськ (30 січня), Київ (5 лютого), Вінницю (6 лютого), Львів (7 лютого) та Варшаву (8 лютого).

Сергій Жадан – український письменник, перекладач та громадський діяч. Автор більше двадцяти поетичних і прозових збірок. Тексти перекладались німецькою, англійською, шведською, італійською, угорською, польською, сербською, хорватською, чеською, литовською, білоруською, російською, вірменською мовами. Сергій є письменником №1 в Україні (за рейтингами журналу "ШО" та "Forbes Україна" у 2013-2014 роках). Минулого грудня Жадан отримав одну з найпрестижніших літературних премій Швейцарії − Jan Michalski Prize (50 тисяч доларів).

Харківський гурт "Собаки в космосі" виник в 2000 році. Це музиканти-однодумці, які виконують власні пісні, поєднуючи у своїй музиці елементи ска, диско, джаз, рок, і навіть drum’n’bass.

Афіша
У 2008 році музиканти розпочали співпрацю з письменником, випустивши диск "Спортивний клуб армії". У результаті талановиті митці створили проект "Сергій Жадан та Собаки в Космосі", який успішно гастролює Україною та Європою.

За час існування проекту вийшло три альбоми: "Спортивний клуб армії" (2008), "Зброя пролетаріату" (2012), "Бийся за неї" (2014). Останній із них (саме його митці й презентуватимуть у Полтаві) написаний у характерній для хлопців гостросоціальній тематиці із притаманним ска-панк стилю музичним супроводом.

Сергій Жадан не лише виконуватиме пісні разом із "Собаками", а й читатиме свої нові вірші. Про це повідомили організатори зустрічі у соцмережі.

Нагадаємо, що минулого року Жадан і "Собаки" повинні були відвідати Полтаву в рамках фестивалю "Рок-удар" та презентувати нову книгу "Месопотамія".  Але, будучи активістом Харківського Євромайдану, письменник не зміг виступити у нашому місті через загострення протистоянь із проросійськими активістами. Під час сутичок Сергій отримав поранення та опинився у лікарні.


Наверхнаверх