logo
dollar
euro

Решетилівська "Свобода" виступає категорично проти встановлення пам’ятного знаку Василю Маргелову у районі

10:52 24.10.2017 eye 624

Решетилівська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" виступає категорично проти встановлення пам'ятного знаку Василю Маргелову.

Ініціятиву ветеранів десантних військ з Полтави націоналісти вважають провокативною та образливою, особливо в час військових дій на сході України. Про це 20 січня 2015 року заявив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко.

За інформацією члена Національної спілки художників України Володимира Мазура, під час сесії Решетилівської селищної ради ветерани повітряних військ з Полтави пролобіювали ідею встановлення в райцентрі пам'ятного знаку. На ескізах, які переглядав Володимир Мазур, присутні бюст Маргелова, совєцька зірка, а також написи "Воїнам-інтернаціоналістам. Батя, ніхто крім нас".

"Свободівці Решетилівщини проти встановлення будь-якого пам'ятного знаку Василю Маргелову. Ця людина не має жодного відношення до нашого краю. Ба більше, його нащадки працюють на благо імперської Росії і не виключено, що втілюють плани окупації нашої держави. Його онук – представник Путіна в країнах Африки, а один із синів – генерал російської орди і депутатом їхньої Держдуми. Хіба в час війни з російськими військами та диверсантами встановлення пам'ятника на буде жорстокою насмішкою над хлопцями, що життя кладуть на сході в ім'я незалежної України?! Маємо навчитися відрізняти зерно від полови та не допускати подальшої окупації нашої історії, думок і душ", – прокоментував заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко.


Наверхнаверх