logo
dollar
euro

"Таємнича Полтава" запрошує в музей Рушника та музей Макаренка

19:39 16.01.2018 eye 1443
"Таємнича Полтава" запрошує в музей Рушника та музей Макаренка

31 січня проект "Таємнича Полтава" організує спільну подорож у важкодоступні музеї Полтавського району для всіх бажаючих. Цього разу учасники відвідають музей Рушника та музей Антона Макаренка.

У Ковалівці з 1921 по 1926 роки знаходилась трудова колонія імені Максима Горького, якою керував А.С.Макаренко, а 25 лютого 1988 року до 100-річчя з дня народження видатного педагога було відкрито Державний музей-заповідник. Від тих часів до сьогодні залишилися Червоний та Білий будинки і Флігель. Нагадують про життя і побут колоністів вхідна арка, альтанка, фонтан, колодязь, погріб, сходи до річки, пристань (пірс). У центрі музейної території, в невеликому сквері, встановлено пам’ятник – погруддя А.С.Макаренка. Рекомендуємо відвідати це чудове місце, побувати в музеї-заповіднику, пройти стежками, які ще відлунюють кроки видатної людини, педагога зі світовим ім’ям Антона Семеновича Макаренка.

Музей Рушника в селі Степне заснований у 2006 році і є таким єдиним на Полтавщині. Відправляючись у далеку путь, люди брали з собою найдорожче – рушник, який уособлював у собі "малу батьківщину". Волинські й чернігівські, сумські і полтавські, закарпатські й рівненські прикрашають вони стіни музею, даруючи людям радість та нагадування про коріння.
Безпосередні зустрічі з авторами виробів, вивчення зразків народної творчості викликають у відвідувачів патріотичні почуття та формують творчу національну гордість ― таке може бути лише в Україні. Півтисячі вишитих рушників та сорочок зібрані у музеї Рушника однозначно варті Вашої уваги.

Бути декілька підгруп на різний час. Тривалість – 4 години. Транспорт та вхідні квитки платні. Щоб потрапити разом з однодумцями до музеїв організатори просять заповнити заявку - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.


Наверхнаверх