logo
dollar
euro

Сьогодні у виховних колоніях стартує ХХІІ фестиваль "Червона калина"

9:36 29.06.2013 eye 589
Сьогодні у виховних колоніях стартує ХХІІ фестиваль "Червона калина"

Державною пенітенціарною службою України у виховних колоніях учергове  проводиться фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених "Червона калина", у якому візьмуть участь неповнолітні, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Цього року фестиваль присвячений 125-й річниці від дня народження Антона Семеновича Макаренка – видатного педагога та письменника, який присвятив своє життя перевихованню неповнолітніх правопорушників.

Сьогодні фестиваль стартує в Курязькій виховній колонії управління ДПтС України в Харківській області . 13 липня його зустрічатиме виховна колонія в Кременчуці.

Фестиваль проходить естафетою в усіх виховних колоніях. Кожній наступній колонії – учасниці фестивалю передаються його символи та фотоальбом зі світлинами попередніх учасників.

Відвідати фестивальні дійства і взяти у них участь запрошені представники державних органів, релігійних та громадських організацій, які опікуються неповнолітніми, навчальних закладів а також творчі колективи і батьки засуджених.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх