logo
dollar
euro

У Полтаві відбулись Всеукраїнські Благодійні змагання з танцювального спорту "Слава Україні!"

13:32 20.01.2015 eye 1373

У змаганнях, які проходили в спорткомплексі УМВС Полтавщини, брали участь танцювальні колективи Полтавщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Кіровоградщини, Сумщини та міст Києва, Донецька, Одеси і Рівного.

Благодійний турнір відбувся за ініціативи президента Полтавського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, президента дитячо-юнацького танцювального спортивного центру "Ліон-Данс", володаря Кубку Світу (версія IDU – 2005), семикратного чемпіона України Олега Шика та представниці батьківського комітету вищезгаданого танцювального клубу Ірини Рідної. Ідею підтримали виконувач обов’язків президента ВФТС Андрій Паша, а також керівництво Полтавської обласної державної адміністрації, обласної ради та Управління внутрішніх справ.

Понад 12 500 гривень, які вдалося зібрати учасникам і глядачам змагань, організатори заходу витратили на придбання форменого одягу для захисників Вітчизни. Це – основна мета, яку задекларували організатори благодійної акції.

Друга, але не менш значуща мета подібних акцій, на переконання Олега Шик, полягає у залученні до доброчинності якомога більше людей, а також у вихованні у дітей почуття патріотизму та відданості Батьківщині. Навесні цього року очільник Полтавського обласного осередку Всеукраїнської федерації ТС обіцяє реалізувати наступний аналогічний проект.

Переможцями змагань стали:

• в дитячій категорії "ювенали 2" 1-е місце зайняла пара з Полтави: Ростислав Рідний - Злата Засенко (клуб "Ліон-Данс", тренер Шик Олег);

• у дорослій категорії "Дорослі" 1-е місце зайняла пара з Дніпропетровська: Роман Гопайца - Юлія Кириченко (клуб "Гавана", тренер Лещенко Ірина).


Наверхнаверх