logo
dollar
euro

На черговому засіданні виконкому Полтавської міськради говорили про переселенців, мобілізацію та цивільний захист

5:30 08.12.2019 eye 623

Головував на засіданні Олександр Мамай.
 
Чл ени виконкому затвердили міський план заходів соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які мешкають на території м. Полтави.

Було також погоджено рішення про проведення додаткових заходів безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів на території міста Полтави.  Відповідно до нього: органи статистики мають надати уточнений перелік підприємств, установ та організацій, в тому числі таких, які мають техніку національної економіки; підприємства, установи та організації міста мають надати до Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату уточнені (позачергові) відомості щодо наявності на військовому обліку військовозобов'язаних, технічного стану техніки національної економіки; медичні комісії (на базі військового комісаріату) мають провести медичні огляди військовозобов’язаних, призначених в команди згідно з отриманими нарядами; буде здійснена перевірка готовності дільниць оповіщення, пункту попереднього збору військовозобов’язаних та техніки, дорожньо-комендантської дільниці; буде уточнений розрахунок розподілу ліміту вилучення транспортних засобів між підприємствами, установами та організаціями міста, а також обсяг пально-мастильних матеріалів, необхідний для забезпечення потреб оповіщення та доставки мобілізаційних ресурсів на пункти прийому військових частин, буде визначено перелік підприємств, які будуть залучатися до їх поставки та місця зберігання.

Розглядаючи питання цивільного захисту, виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив посадовий склад комплексної комісії з перевірки стану техногенної безпеки на хімічно-небезпечних об’єктах м. Полтава у 2015 році. Головою комісії затверджено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Полтавського міськвиконкому Володимира Леонова. Також до комісії входять працівники відділу захисту населення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділу моніторингу соціальних виплат та охорони праці управління соціального розвитку, представники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, Полтавського міськрайонного управління ГУ держсанепідслужби у Полтавській області (за згодою) та Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області (за згодою).

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх