logo
dollar
euro

У Миргороді з’явиться майданчик для занять екстремальними видами спорту

17:40 19.10.2017 eye 752

У 2015 році у Миргороді реалізовуватимуть проект "Створення спортивного майданчика "Екстрим".

Така інноваційна пропозиція стала переможцем обласного конкурсу проектів органів місцевого самоврядування. Цей проект, направлений на розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури міста, миргородці вважають  ще один крок до становлення Миргорода, як міста-курорту державного значення.

Ініціаторами облаштування спеціального майданчика стали любителі екстремальних видів спорту. Фахівців відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради підготували проект "Створення спортивного майданчика "Екстрим".

Як зазначив  заступник міського голови Максим Верещак, реалізація заходів для розвитку активного відпочинку у місті-курорті - вимога часу. Тому міська рада відгукнулася на пропозицію юних любителів екстриму. На території України налічується близько 15 подібних майданчиків. А в області подібних комплекси взагалі немає. Вартість проекту - 120 тис. грн. З обласного бюджету дадуть 50 тис.грн, решту виділять з міського.

Розмістять майданчик на міському стадіоні "Старт". Реалізація інноваційного проекту сприятиме безпечному дозвіллю молоді та дасть можливість запровадити нові конкурси, фестивалі та змагання з екстремальних видів спорту у місті-курорті.


Наверхнаверх