logo
dollar
euro

Суд відстороненив від посади начальника УДАІ в Полтавській області, спійманого на хабарі

3:40 23.10.2017 eye 476
Суд відстороненив від посади начальника УДАІ в Полтавській області, спійманого на хабарі

Сьогодні, 16 січня, ухвалою слідчого судді Октябрського районного суду м. Полтави задоволено клопотання прокуратури Полтавської області про відсторонення від посади начальника УДАІ УМВС України в області Петра Блажівського.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області і нагадує, що наприкінці минулого року працівники прокуратури та СБУ в області затримали полковника міліції, начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Після призначення на посаду начальник УДАІ УМВС України в області з метою незаконного збагачення вимагав від підлеглих працівників грошові кошти. Щомісячні суми від кожного керівника підрозділу складали від 1000 до 4000 доларів США.

У портфелі міліціонера та під час обшуку в квартирі було вилучено понад 1,5 млн. грн.

На початку нинішнього року за апеляційною скаргою прокуратури Полтавської області апеляційним судом начальнику УДАІ в області обрано запобіжний захід – взяття під варту та на підставі ч. 3 ст. 183 КПК України як альтернативу визначено розмір застави – майже 10 млн. грн.


Наверхнаверх