logo
dollar
euro

Обласна влада може залишити газети "Зоря Полтавщини" та "Село полтавське" без грошової "підкормки"

15:12 21.10.2017 eye 1247

На щотижневій апаратній нараді у голови облдержадміністрації перший заступника голови облради Володимир Марченко поставив питання про доцільність використання коштів на фінансування двох друкованих ЗМІ - газет "Зоря Полтавщини" та "Село полтавське".

Він нагадав, що облрада та облдержадміністрація є співзасновниками обох газет. Проте співвласниками владні органи, за його словами, є радше віртуальними, ніж реальними. Хоча кошти на підтримку цих видань щороку виділяються чималі. Наприклад, у 2014 році на фінансування "Зорі Полтавщини" з обласного бюджету витратили майже мільйон гривень.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко запропонував провести конкурс, у якому зможуть взяти участь всі полтавські видання, і вже за його результатами вирішувати, кого саме фінансувати з обласного бюджету.

– Необхідно оголошувати відкритий конкурс для друкованих ЗМІ, розробити критерії оцінки для них, враховуючи тираж, популярність, територію, на якій газета розповсюджується, кількість передплатників. Я не бачу сенсу фінансувати не конкурентно спроможні видання, – зазначив голова ОДА.Наверхнаверх