logo
dollar
euro

На передодні Старого Нового року полтавці щедрували та збирали кошти бійцям АТО

12:09 14.01.2015 eye 365
На передодні Старого Нового року полтавці щедрували та збирали кошти бійцям АТО

Прямо на вулицях міста молодь влаштувала  святкові театральні вистави,  під час яких збирали кошти на потреби українській армії.

В святковий вечір Старого Нового Року, 13 січня, на вулицях Полтави можна було зустріти групи костюмованих щедрувальників. Деякі з них влаштували цілі вистави. На Жовтневій, прикрашеній  сяйвом  різнокольорових новорічних гірлянд,  ми зустріли справжній вуличний вертеп. Була тут  Меланка, коза, єврей, козаки і різні маскарадні герої. Тільки-но вертеп розпочинав свою гру, прохожі зупинялися і слухали акторів. Текст сценарію був оригінальним, з традиційними мотивами і сучасними героями та ідеями. В кінці вистави костюмовані разом з полтавцями співали гімн України і бажали один одному щастя.

- Ми на Різдво хотіли поколядувати – не вийшло з часом. Переробили сценарій, тепер щедруємо, – розповідає один із організаторів заходу Святослав Келим-Золотайко. – Тут зібралися різні люди – студенти і не студенти. Один товариш навіть з Івано-Франківська приїхав до нас погостювати і пощедрувати. Наш вертеп називається «Бардак систем» – поєднання традиційного вертепу з сучасними R'n'B мотивами, – сміючись зазначає Святослав.

Всі гроші зібрані щедрувальниками будуть передані Полтавському Батальйону Небайдужих, яких використає їх на потреби для українських воїнів, що знаходяться в зоні АТО.


Наверхнаверх