logo
dollar
euro

На Полтавщині тимчасово заборонили деякі ліки 
через підозру фальсифікації

9:56 18.01.2018 eye 394
На Полтавщині тимчасово заборонили деякі ліки 
через підозру фальсифікації

Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила обіг деяких серій "Флюколда", "Сігана" і "Фестала" індійського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Держлікслужба України спільно зі Слідчим відділом Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області проводить роботу щодо випадку викриття діяльності у Київській області підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих лікарських засобів та виявлення підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів. За цим фактом Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг деяких підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, заборона стосується таблеток "Флюколд-N" серії FN-455, з маркуванням виробника "Наброс Фарма Пвт. Лтд." (Індія), таблеток "Сіган" серії DSO01308 з маркуванням виробника "Дженом Біотек Пвт. Лтд." (Індія), драже 

"Фестал" серії 3312172 з маркуванням виробника "Авентіс Фарма Лімітед" (Індія).

Крім того, Держлікслужба повідомляє, що згідно з інформацією ТОВ "Санофі-Авентіс Україна", заборонена серія лікзасобів "Фестал" на територію України не ввозилася і не пройшла державний контроль якості.


Наверхнаверх