logo
dollar
euro

Обласний контактний центр таки працює

8:08 28.06.2013 eye 842
Обласний контактний центр таки працює

27 червня в облдержадміністрації презентували роботу обласного контактного центру – комунальної установи, створеної майже рік тому. Таких центрів в Україні вже 14. Робота багатьох з них, судячи з публікацій в пресі, є більш публічною, ніж у Полтавській області.

Робота таких центрів в ідеалі має надати можливість кожному громадянину "достукатись" до виконавчої влади регіону, отримати відповіді на нагальні питання, сприяти припиненню порушень у різних сферах життя. Для влади такі центри мають бути індикатором настроїв людей та показником успішності діяльності.

Презентуючи роботу контактного центу, мешканців регіону попереджають: починати вирішувати будь-яку проблему варто із звернення до найнижчих ланок, звертаючись до органів влади вищого рівня лише у випадку отримання незадовільного результату. Це, мовляв, дасть змогу заощадити час і реально виявити ту слабку ланку у системі органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, щодо якої необхідне втручання обласного керівництва.

Якщо ж усвідомили, що подолати проблему «знину» ніяк не вдається, до ваших послуг безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0 800 502-230 та електронна пошта обласного контактного центра [email protected].


Наверхнаверх