logo
dollar
euro

У будівлю Кременчуцької райради заборонено пертися з в’язальними спицями, гучномовцями хижими тваринами тощо

11:32 12.01.2015 eye 379
У будівлю Кременчуцької райради заборонено пертися з в’язальними спицями, гучномовцями хижими тваринами тощо

Голова Кременчуцької районної ради Володимир Сіора підписав розпорядження "Про введення пропускного режиму в адміністративній будівлі Кременчуцької районної ради".  

Затверджені також Правила пропускного режиму в адміністративній будівлі Кременчуцької районної ради які розміщені на офіційному сайті райради сьогодні, 12 січня. Там же можна ознайомитись із Правилами перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі Кременчуцької районної ради.

Зокрема, цими Правилами не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, в одязі, який суперечить вимогам суспільної моралі, з прихованим обличчям, із плакатами та транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та пристроями, що посилюють шум.

Цими правилами заборонено використовувати адмінбудівлю в якості житла і нецензурно висловлюватись або вживати лайливі слова в її стінах.

Відвідувачам забороняється при собі мати колючі, ріжучі чи рублячі предмети або інструменти (ножі, сокири, коси, сапи, швайки, ножиці, молотки, в'язальні спиці тощо), холодну та вогнепальну зброю, будь-які види газової зброї (пістолети, газові балончики тощо), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, муляжі зброї, піротехнічні пристрої та вибухові речовини.

Не пустять в будинок райраду з собаками, котами, іншими домашніми чи хижими тваринами та птицею тощо.

Докладно з правилами відвідин представницького органу Кременчуцького району можна ознайомитись на офіційному сайті.


Наверхнаверх