logo
dollar
euro

Кобеляцькі дитсадки перейшли у підпорядкування районного відділу освіти

14:39 23.10.2017 eye 802

Стало відомо про перепідпорядкування дошкільних навчальних закладів міста Кобеляки відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації. До цього часу дитячі садки перебували на утриманні Кобеляцької міської ради, яка й здійснювала управління цими закладами освіти.

6 січня районне фінансове управління отримало витяг з річного розпису асигнувань державного бюджету на 2015 рік, з якого стало відомо, що вже із січня цього року абсолютно всі заклади культури та дошкільні заклади Кобеляцького району фінансуватимуться з районного бюджету. Для цього збільшено доходну частину районного бюджету за рахунок асигнувань з держбюджету та власних податкових і неподаткових надходжень.

Такі новації стосуються не лише міста Кобеляки чи Кобеляцького району. Це відбудеться повсюдно в Україні. Віднині сільські, селищні й міські ради (міст районного значення) більше не утримуватимуть дитячі садки та будинки культури і клуби. Тепер ці заклади повністю підпорядковуватимуться відповідним відділам освіти та відділам (секторам) культури районних державних адміністрацій.

До речі, утримання двох кобеляцьких дитячих садків, в яких налічується 100 працівників та 480 вихованців, у 2014 році обійшлося бюджету міста Кобеляки у майже 5 мільйонів гривень.


Наверхнаверх