logo
dollar
euro

Начальник УДАІ Полтавщини, якого спіймали на хабарі, святкував Різдво вдома. Заставу вніс родич

12:19 08.01.2015 eye 1219

Інтернет видання "Дорожный контроль" повідомляє, що затриманий на великому хабарі начальник Управління ДАІ Полтавської області Петро Блажівський вийшов на свободу ще 6 січня.

Інтернет-видання "РБК" з посиланням на державну пенітенціарну службу поінформувало, що за Блажівського було внесено заставу в розмірі майже 10 млн грн, призначену 5 січня апеляційним судом області. Таку суму вніс родич пана Петра. Начальника ДАІ відпустили на волю під особисте зобов'язання приходити на виклик слідчого.

"Дорожный контроль" нагадав, хто доводиться Петру Блажівському родичами, які потенційно могли внести заставу.

Відомо, що братом Петра Блажівського є Мар'ян Блажівський - діючий начальник УДАІ Дніпропетровської області, який, за інформацією "Дорожного контролю" заплатив 800 тис гривень за своє призначення. Другий брат - Іван Блажівський, який з 2011-го по-й 2014 (до окупації Криму) обіймав посаду начальника ДАІ м Севастополя.

У Петра є ще третій брат - Євген Блажівський, який з 2008-го по 2010-й був прокурором Києва, з березня 2010-го став заступником генерального прокурора Олександра Медведька, а з листопада 2010-го - став генпрокура заступником Віктора Пшонки.

У Євгена Блажівського є дочка - Наталія Блажівська, яка займає посаду судді Вищого адміністративного суду України. Свою кар'єру Наталя почала в Окружному адміністративному суді м Києва під керівництвом Олега Бачуна, який нещодавно був призначений заступником генерального прокурора України Віталія Яреми.


Наверхнаверх