logo
dollar
euro

Під час четвертої хвилі мобілізації на Полтавщині можуть виникнути проблеми

17:46 06.01.2015 eye 2314

5 січня голова облдержадміністрації Валерій Головко провів нараду, в якій взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, депутати – члени постійних комісій обласної ради з питань бюджету та управління майном й  забезпечення законності та правопорядку.

Зокрема,  розглядалось питання про підготовку та організацію мобілізації в Полтавській області. Як доповів обласний військовий комісар Борис Павлов, протягом трьох черг мобілізації до Збройних сил України було мобілізовано 4595 жителів Полтавщини та 193 одиниці техніки з підприємств області. Поміж проблем, які можуть виникнути при проведенні чергової мобілізації – забезпечення оповіщення громадян, мобілізація техніки та її доставка у зону АТО.

Учасники наради також заслухали звіт начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктора Стеблянка про виконання регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік. Він повідомив, що, із виділених обласною радою на заходи програми 5 млн. грн., використано 4 млн. 770 тис. грн. Ці кошти були спрямовані на збереження життя і здоров’я полтавців, мобілізованих на захист України. На Інтернет-сайті управління можна ознайомитися з фінансовими документами, які свідчать про цільове використання бюджетних ресурсів.


Наверхнаверх