logo
dollar
euro

Кременчук зустрів нацгвардійців, що повернулись із зони війни

10:49 05.01.2015 eye 457

Учора, 4 січня в Кременчуці зустріли бійців військової частини 3059, які повернулися із зони проведення  антитерористичної операції. П’ятдесят військовослужбовців Національної гвардії сорок п’ять днів несли службу неподалік від Маріуполя.

Зустріти земляків на площі Перемоги зібралися представники міської влади на чолі із першим заступником міського голови Віктором Калашником, депутати міської та районних рад, рідні та близькі військових.  Від усіх жителів міста Віктор Калашник подякував військовим за вірність присязі, зразкове виконання задач і привітав командира військової частини 3059 Олександра Аленіна із присвоєнням йому чергового звання полковника.

Полковник Олександр Аленін відзначив високий рівень відповідальності своїх підлеглих. Він подякував їхнім батькам за виховання дітей, які виросли справжніми чоловіками та патріотами. За словами командира, кожен із службовців військової частини 3059 упродовж минулого року перебував у зоні антитероистичної операції шість-сім місяців. Цього дня Олександр Аленін висловив слова щирої вдячності родинам своїх підлеглих за надійний тил вдома, а керівникам підприємств різної форми власності Кременчука, депутатам різних рівнів, волонтерам і пересічним кременчужанам  за підтримку та дієву допомогу, що постійно надходить від них.

Наразі бійці Національної гвардії, що прибули з відрядження, перебуватимуть у короткотривалій відпустці, а вже з 12 січня повернуться до своїх повсякденних обов’язків і патрулювання вулиць міста.


Наверхнаверх