logo
dollar
euro

У ПНТУ смерть викладача використали для "чорного піару" проти звільнених архітекторів

21:16 16.01.2018 eye 2626
У ПНТУ смерть викладача використали для "чорного піару" проти звільнених архітекторів

У некролозі покійному викладачу архітектурного факультету 58-літньому Юрію Петруку, профком ПНТУ звинувачує звільнених викладачів у його смерті.

30 грудня у ПНТУ з’явилося повідомлення про смерть Юрія Олександровича Петрука (1956 – 2014 рр.), доцента кафедри дизайну архітектурного середовища. Автори некрологу – профспілковий комітет науково-педагогічних працівників ПНТУ.

Фото
Покійний був представником архітектурного факультету, довкола якого вже кілька місяців точаться скандали щодо звільнень викладачів (спочатку – Артура Арояна, потім взагалі 12 чоловік відразу).

Автори некрологу вирішили використати смерть викладача для того, щоб "поквитатися" зі своїми звільненими працівниками і створити їх негативний образ в очах студентів та інших викладачів.

Після переліку заслуг покійного Юрія Олександровича, профком написав: "Так, 29 грудня він не міг залишитися байдужим до ситуації, що склалася у колективі.

Тривала психологічна напруга та постійна дезінформація з боку окремих осіб факультету (Тарасенка О.К., Белявської О.Ю., Арояна А.С., Келим-Золотайка С.О., Герасименко М.С., Мікеладзе Н.Г.), які позиціонують себе як борці за "справедливість", визнають правоту тільки власної думки, вдаються до принижень, прямими погрозами та образами здійснюють тиск на своїх колег, не могла для нього пройти безслідно".

У тексті згадано 6 викладачів архітектурного факультету, чия позиція була опозиційна до керівництва ВНЗ. Чотирьох з них уже звільнено.

Чи етично використовувати смерть свого члена для дискредитації "незручних" викладачів – питання до профкому.

А на вкладці "Профком працівників університету" чомусь розміщена інформація зі сторінки Науково-технічної бібліотеки ПНТУ


Наверхнаверх