logo
dollar
euro

Прогнози астрологів за знаками Зодіаку в 2015 році

5:20 24.10.2017 eye 973

Козерогам потрібно обзавестися зв'язками, багато спілкуватися. Нові знайомства і допомога близьких та друзів сприятимуть втіленню задуманого. Однак абсолютно довіряти не можна нікому. Потрібно вести активний і здоровий спосіб життя.

На Водоліїв чекають серйозні зміни у поглядах на життя. Можливо, доведеться змінитися внутрішньо, а розпочати слід - зі зміни іміджу. Завдяки власним здібностям вдасться досягти успіху в усьому.

Рибам зірки обіцяють активний й цікавий рік, головне - не втягнутися ні в які авантюри. Ідеально - знайти якесь заняття до душі, наприклад, спорт.

Овнам варто уважно ставитися до витрат. Неприємності не страшні тим, хто керується тверезим розрахунком, приймає зважені рішення. Зірки наполегливо рекомендують позбавитися від шкідливих звичок.

Для Тельців рік стане часом визначення пріоритетів. Треба навчитися не розтрачувати себе на дрібниці. Уважно ставтеся до пропозицій, одна з них може стати прекрасним шансом на шляху досягнення успіху.

Близнюкам необхідно менше проводити часу в компанії друзів, знайти своє місце у соціумі, становище у суспільстві. Всім представникам цього знаку зодіаку доведеться переосмислити, яку особистість вони з себе представляють.

Ракам гороскоп радить: планувати свої витрати, навчитися менше витрачати, уникати авантюрних пропозицій. На них чекає успішне просування на професійному шляху.

Левам належить побачити для себе нові горизонти, підбити підсумки вже зробленого. Цей знак, згідно з точним астрологічним прогнозом року, просто приречений на удачу в коханні й у справах.

Діви зможуть, нарешті, себе повністю реалізувати. Не можна зупинятися, треба рухатися вперед, навіть якщо виникають різноманітні перешкоди. Бути зібраними і не занадто довіряти колегам.

Терези будуть у центрі подій, але не варто забувати про недоброзичливців. Більшість нових людей в оточенні будуть друзями і надійними партнерами, головне зрозуміти: хто є хто. Прислуховувайтеся до внутрішнього голосу і не приймайте поспішних рішень.

Скорпіонам варто остерігатися можливих неприємностей і думати про наслідки своїх вчинків. Успіх обов'язково прийде, якщо зуміти вчасно сконцентрувати свої професійні якості.

Стрільцям потрібно не занадто виходити за рамки встановлених робочих обов'язків, але інструкцій слід дотримуватися суворо і в усьому. На впевнених у собі чекає успіх і матеріальний статок.


Наверхнаверх