logo
dollar
euro

Ідемо в рік Новий не тільки з тим, що Бог послав, а й з тим, що здобули

16:38 31.12.2014 eye 494
Ідемо в рік Новий не тільки з тим, що Бог послав, а й з тим, що здобули

2014 рік уже став історією...

Страшний був рік, але не скажеш: хай би його не було. Якби його не було, або він би був не таким, то бути нам зацькованим "молодшим братом" у тайожному союзі з Мордором. Притомним українцям такого не треба і вони це показали і світу, і Мордору, і своїм "висуванцям", котрі ледь встигали за народом в найвідповідальніші моменти Революції гідності.

Бачо Корчилава, колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні, котрий живе нині в Києві, таке написав сьогодні, 31 грудня, в Фейсбук, що й додати нічого:

"…Я никогда до этого в жизни не видел такого героизма людей как на Майдане. Я видел много смертей приносимых на алтарь Свободы, вплоть до самосожжения, но никогда доселе не видел ничего более героического, чем то, что было на Майдане.

Еще одно самое большое впечатление в моей жизни, это украинские волонтеры. Я так же видел много войн, много разного, но никогда не видел того что смогли сделать волонтеры в Украине. Такого нет и не было ни в одном обществе мира. Не знает пока история, аналогов такого героизма людей, как это сделали украинские волонтеры. И это тоже еще одно открытие уходящего года.

Меня порадовало в уходящем году, что украинское общество становится более объединенным и готово сообща преодолевать трудности, наплевать на проблемы, смеяться в глаза врагу и не ломаться и не сходить со сложного пути в достижении своей главной цели - построить сильную страну и облегчить трудности друг другу.

Я счастлив что в этом году украинцы доказали миру - они нация, которая заслужила и завоевала право жить в Свободной и Независимой стране.

Чего я пожелаю в новом году всем нам? Здоровья, сил, терпения, характера, удачи и самое главное Победы, которая нам очень нужна и которую мы заслуживаем.

Я верю что у нас все получится. С Новым Годом!!!"

Приєднуємося до побажань Корчилави. І нагадуємо, коли за святковим столом підніматимете бокали, згадайте про тих, хто сьогодні захищає нашу Свободу на сході України. Помоліться за них. Згадайте й про тих, хто не повернувся з війни. І живіть так, щоб не спаплюжити їхньої пам’яті.

Будьмо! Наперекір війні й біді, будьмо вільними на своїй землі!

Інтернет-видання "Полтава Сьогодні"


Наверхнаверх