logo
dollar
euro

Чи готові школи до впровадження нових стандартів?

10:38 27.06.2013 eye 401
Чи готові школи до впровадження нових стандартів?

У Міністерстві освіти відбулася нарада, на якій було підбито підсумки Всеукраїнської акції "Нові стандарти – нова школа". І там стверджують, що школи країни в цілому готові до впровадження нових державних стандартів початкової, базової та повної середньої освіти в 2-х та 5-х класах.

Із 17 по 21 червня цього року вищезгадана акція тривала і у Полтавській області. До неї долучилися директори загальноосвітніх навчальних закладів, працівники методичних служб області та  співробітники органів управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів. У рамках акції влаштовані оглядини 100 шкіл, знайомство з роботою міських управлінь, районних відділів освіти та методичних кабінетів тощо.

Учасники акції дійшли висновку, що школи Полтавщини готові до впровадження нових стандартів. Однак, зазначимо, що суто технічна готовність до змін ще не є запорукою їх успішного впровадження. Дуже важливим є так званий людський фактор. А з цим ще не все гаразд. Перш за все, щоб працювати плідно, вчителі мають бути впевненими у майбутньому, зацікавлені матеріально.

А тим часом, профспілки заявляють, що уряд не враховує їх пропозиції щодо забезпечення законодавчо встановленого рівня оплати праці педагогічних працівників. Минулого тижня голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, посилаючись на експертні висновки представників освітніх профспілок,заявила про те, що у Кабінеті Міністрів розглядають питання ухвалення постанови, яка може суттєво погіршити умови оплати праці працівників галузі освіти.


Наверхнаверх