logo
dollar
euro

Декоративний торшер змінить атмосферу у вашому домі

8:43 24.10.2017 eye 721
Декоративний торшер змінить атмосферу у вашому домі

У сучасному інтер'єрі роль світлового дизайну важко переоцінити.

З настанням сутінків і в хмарні дні людина використовує штучне освітлення. Грамотно підібраний світильник не просто висвітлює приміщення і прикрашає його. Варто купити один єдиний світильник, наприклад, декоративний торшер, - і він зможе змінити всю атмосферу в будинку, підкреслити його достоїнства і надати особливий шарм!

Світло в поєднанні з колірним рішенням інтер'єру впливає на наше відчуття простору. За допомогою освітлення різними світильниками - декоративним торшером, підлоговим світильником, або настільною лампою - те саме приміщення можна візуально збільшити або зменшити, зробити більш високим або низьким, яскравим або романтичним.

Під впливом світла у людини виникають найрізноманітніші емоції: світло може створювати життєрадісний настрій або дратувати, підвищувати або знижувати працездатність, а при недостатній освітленості Ви будете відчувати втому і псувати зір.

Купити світильник для будинку, який буде радувати Ваше око - відповідальний захід. І від правильного вибору світильника буде залежати, наскільки комфортно Ви будете почувати себе в своєму будинку. Інтернет магазин світильників "Артенерго" - допоможе  вибрати те, що потрібно саме Вам! "Артенерго" - іди на світло...

Останнім часом широкого поширення набули підлогові світильники і декоративні торшери різної висоти і дизайну, завдяки чому підлоговий торшер можна підібрати до кімнати, виконаної в будь-якому стилі і з урахуванням вишуканого смаку господарів.

Підлоговий світильник або торшер прекрасно впорається із завданням зонування простору, що актуально не тільки для квартир-студій, але й для невеликої кімнати, де потрібно організувати добре освітлене робочий простір і місце для відпочинку з розсіяним теплим світлом. Підлогові торшери незамінні і в приміщеннях з низькими стелями. Підлогові світильники і торшери дуже зручні тим, що при необхідності їх можна пересунути в будь-яке місце.

Декоративні підлогові торшери завдяки наявності абажура дають м'яке розсіяне світло, створюють атмосферу затишку, зменшують стомлюваність очей і заспокоюють нервову систему.

Здавна світло було важливим елементом побуту. Історія світильників бере свій початок з часів первісних людей, коли посеред печери постійно підтримувався вогонь. Такий осередок у вигляді триноги з закріпленої нагорі чашею з палаючим маслом використовували у Стародавній Греції та Римі. Він висвітлював, зігрівав оселю, дозволяв приготувати їжу і саме він став прообразом підлогового світильника - торшера. З винаходом свічки торшер трансформувався в розкішний канделябр, популярний в знатних будинках Європи в XVIII столітті. У XIX столітті торшер перемістився на вулиці у вигляді газового ліхтаря. А з винаходом електрики цей світильник знову повернувся в вітальні, їдальні та спальні.

Слово "торшер" в перекладі з французької означає "факел". І правда, світловий потік, що випромінюється торшером, за формою нагадує факел. Найпоширенішим і багатофункціональним, хоча і порівняно молодим світильником є настільна лампа, незамінна в кожному будинку і на будь-якому робочому місці.

Настільна лампа є в кабінеті керівника і за столом школяра, без настільної лампи не обійтися при читанні і занятті рукоділлям. Прообразом настільної лампи є свічка в свічнику, яку в XVII столітті замінив канделябр, в XIX столітті - гасова лампа, а в XX столітті - електричні настільні світильники.


Наверхнаверх