logo
dollar
euro

У Полтаві представили нового голову ОДА

13:50 30.12.2014 eye 1382

Сьогодні, 30 грудня, у Полтаві заступник голови Адміністрації Президента України Ігор Райнін представив нового голову Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка.

Представлення відбулось в присутності керівників структурних підрозділів ОДА, голів районних державних адміністрацій, депутатів облради, представників громадськості.

Ігор Райнін зачитав Указ Президента про призначення очільника області, ознайомив присутніх з його біографією та висловив впевненість у тому, що подальша робота нового голови облдержадміністрації позитивно вплине на розвиток регіону.

"У 2015 році перед областю та Україною загалом постали серйозні виклики. Головні серед них: проведення реформ, захист територіальної цілісності та боротьба з корупцією. Президент України покладає на Валерія Головка серйозні надії. Петро Порошенко переконаний, що новопризначеному голові вдасться повністю розкрити економічний потенціал Полтавської області. Валерій Головко має чіткий план розвитку Полтавщини і зможе зробити так, щоб мешканці області пишалися не лише історією краю, а й сьогоденням", – повідомив Ігор Райнін.

Після урочистої церемонії представлення, Валерій Головко, спілкуючись з журналістами, задекларував основні принципи своєю роботи на посту голови ОДА – відкритість, відвертість, прозорість.

"Перше, що я хочу зробити – об’їхати усю область, детально ознайомитися з проблемами, які виникають на місцях", зазначив пан Головко.

Крім того, новий голова облдержадміністрації має намір до кінця січня призначити усіх голів районних державних адміністрацій та продовжувати роботу у напрямку енергоефективності та енергозбереження області.


Наверхнаверх