logo
dollar
euro

Як вибрати чоловічий годинник на руку

13:39 30.12.2014 eye 2975
Як вибрати чоловічий годинник на руку

Здавалося б, часи, які вимагали наявності годинника, оскільки інакше уявлення про час пропадало, пішли в далеке минуле. Деякі навіть припускали, що телефони виключать з ужитку такий аксесуар, як годинник. Ан ні! Годинники як і раніше залишаються популярними і затребуваними. Ось тільки на додаток до функції інформувати про час, додалася можливість демонстрації статусу. Часто годинник дозволяють підкреслити витонченість і розкіш іміджу.

Найцікавіше те, що годинники користуються великим попитом у сильної половини людства, яка не має інших особливих можливостей використовувати прикраси, хоча потреба в них відчуває практично кожен, незалежно від статі, так що механічний годинник від timebar.ua для багатьох стали хорошим вирішенням проблеми.

Будь то робота, бізнес-зустріч або екстремальний відпочинок, чоловічий годинник символізуєь стиль і статус. Успішний чоловік не може бути без годинника. При цьому вони повинні гармоніювати з образом і стилем одягу людини.

Годинники повинні грати роль завершального штриха гардероба, повністю поєднуючись з одягом. Не менш важливо враховувати ситуацію, для якої призначається одяг та аксесуари. Чудові годинники, надіті для туристичного походу, швидше за все, не зможуть бути оціненими по достоїнству, та й просто не переживуть такі суворі умови. У той же час стильні, але зі специфічними характеристиками, годинники, що володіють протиударним ефектом, з функцією ліхтарика, з можливістю занурення у воду, з компасом і т.д., не тільки послужать власнику хорошу службу, але й будуть відповідати іміджу активного, стильного чоловіка.

Зрозуміло, кожна людина поєднує в собі мінімум дві відмінні один від одного особистості. Наприклад, будь-яка людина бізнесу обов'язково постає перед друзями і близькими в зовсім іншому статусі. Так що доцільно купувати кілька моделей годинників, відповідних до різних нагод.

Залежно від використовуваних виробником матеріалів, механізму та якості виробу ціна може варіювати до нескінченності. При виборі подарунка слід враховувати особливі переваги і нюанси смаку. Будь-якому бренду винайдена відповідна китайська альтернатива. Зрозуміло, якість програє, довговічність і функції несумірні оригіналу. Однак, зовнішня схожість виразно спостерігається. Залежно від наміру витрачатися на покупку можна вибрати той варіант, який зможе представити собою оптимальне поєднання якості та вартості.

Визначившись з моделлю, ретельно вивчіть якість. Акуратно виконаний виріб володіє чіткими цифрами і мітками, витонченими і оригінальними написами, тонкими гарними стрілками. При виборі металевої застібки має бути присутня можливість видалити одне або кілька ланок, у випадку, якщо браслет годинника не буде відповідати обсягу кисті руки. Якщо ж ремінець шкіряний, слід переконатися, що він виконаний акуратно і якісно, і при цьому не забарвлює руку, її міцність, якість прошивки.

Зверніть увагу на ширину ремінця або браслета. На повній руці вузький ремінець буде виглядати зовсім безглуздо, також як і широкий браслет на зовсім тонкою руці.


Наверхнаверх