logo
dollar
euro

Тимчасово очолюватиме ДАІ Полтавщини Олександр Крайник

8:19 10.12.2019 eye 1590

Сьогодні в УМВС області відбулась нарада під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Андрія Балоня. В зібранні взяли участь заступники начальника УМВС, керівники управлінь,відділів, самостійних служб УМВС.

На початку зібрання очільник обласної міліції представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника УДАІ УМВС області Олександра Крайника, який обіймав посаду начальника відділу ДАІ міста Полтава.

Нагадаємо, необхідність призначення нового керівника  виникла після того, як минулого тижня  Полтавська прокуратура разом з СБУ затримала полковника міліції, начальника Полтавського обласного управління ДАІ Петра Блажівського за підозрою у хабарництві. Прокуратура стверджує, що після призначення на посаду Блажівський вимагав від підлеглих працівників грошові кошти. Начебто кожен керівник підрозділу мав сплачувати йому від $1000 до $4000 щомісяця. У затриманого в портфелі вилучено готівкою $18 тис., а під час обшуку в квартирі – майже 900 тис. грн, $20 тис., 6 тиc. євро. Загалом вилучено понад 1,5 млн грн, повідомили в прокуратурі.

Що ж до майора міліції Олександра Крайника,  то ДАІ міста Полтави очолив у липні 2013 року. До цього  працював старшим інспектором з оформлення матеріалів ДТП, дізнання та розшуку транспортних засобів, що зникли з місця ДТП.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх