logo
dollar
euro

Студенти-архітектори або поговорять зі студрадою ПНТУ, або будуть з нею судитися

10:45 17.01.2018 eye 1049
Студенти-архітектори або поговорять зі студрадою ПНТУ, або будуть з нею судитися

Студенти архітектурного факультету ПНТУ обурилися тим, як студрада цього ВНЗ висловилася про мітинг 24-ого грудня 2014 року. Тепер вони хочуть з ними поговорити або в університетській аудиторії, або – на судовому засіданні.

Нагадаємо, що мітинг був пов’язаний зі звільненням 12 молодих викладачів архітектурного університету ПНТУ. Студрада цього закладу через 2 дні поширила рекламну публікацію, в якій показала, що 7 чоловік з мітингу не є студентами цього ВНЗ. Текст публікації обурив студентів-архітекторів.

Тому студрада ПНТУ отримала таке запрошення:

"… запрошуємо членів студентського парламенту ПНТУ та представників ЗМІ у понеділок, 29.12.2014 р. в аудиторію 307 архітектурного факультету о 12.00 для зустрічі зі студентами архітектурного факультету (учасниками мітингу-недовіри, що відбувся 24.12.2014р.) і вимагаємо надати докази своїх необґрунтованих звинувачень:

"жоден студент, окрім декількох представників кафедри образотворчого мистецтва, не приєднався до проведення незрозумілих "акцій протесту“ ні у листопаді ні у грудні"

"скільки коштує хвилина ефіру та скільки і ким заплачено за підрив авторитету найкращого ВНЗ Полтавщини"

Lj9PmLwoIr0
"За якого дива студенти інших вишів, без найменшого розуміння ситуації долучаються до подібних акцій та радісно скандують образи на адресу поважних людей?"

"До студентського парламенту неодноразово зверталися студенти архітектурного факультету, яких примушували до участі у мітингах". (Хто конкретно і коли звертався)

"...зриву нормальної роботи будь-якої установи тільки підкреслює замовний характер дійства, головне - знайти трошки більше десяти невдоволених, виставити їх уперед, і готовий "протест“, а якщо його зняти на телебачення, то й заробити непогані гроші".

"За останніми подіями чітко видно, що спаплюження іміджу нашого університету - запланована акція"

UsKrnwDE1N8
"люди зображені тут "відробляють“ отримані гроші, або розважаються".

У разі, якщо на зустріч представники студради не з’являться, або ж вони прийдуть у супроводі когось із керівництва університету (проректорів чи інших посадових осіб), ми змушені будемо відмінити зустріч і подати колективний позов до суду "за розповсюдження завідомо неправдивої інформації" відповідно до чинного законодавства України.

Із повагою, представники студентства архітектурного факультету".

IInt2Rd98vU
Чим закінчиться цей конфлікт – невідомо. Але вже видно, що Полтава давно не бачила такої громадської активності у освітній сфері.


Наверхнаверх