logo
dollar
euro

На Полтавщині 15-літній інтернет-шахрай торгував віртуальними кросівками

15:07 26.06.2013 eye 337
На Полтавщині 15-літній інтернет-шахрай торгував віртуальними кросівками

Підліток, який мешкає в одному з сіл Котелевського району, вирішив заробити на китайських кросівках.

Для цього він відкрив сторінку в соціальній мережі. І, спершу, навіть "чесно"  виконував замовлення, що надходили з різних куточків України. Замовляв на китайських сайтах кросівки за 150 грн., а продавав за 300.

Потім вирішив не заморочуватись і просто клав в кишеню гроші, що надсилали замовники. Змінював "сімки" в телефоні, видаляв сторінки в Інтернеті, щоб створити нові. Щодня на його банківську картку, відкриту на ім’я сусіда-любителя оковитої, надходило 300-600 грн. Саме на сусіда й вийшли правоохоронці, отримавши заяви від ошуканих клієнтів малолітнього шахрая. Таким чином вервечка привела й до хлопця з небідної родини, котрий, начебто, від душі покаявся.
 
Хоча й розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, однак підлітку по-суті нічого на загрожує. Відшкодовуватиме збитки потерпілим батько шахрайчика. 

Правоохоронці радять тим з них,  хто має чек, який підтверджує перерахування коштів на картку віртуального торгівця звертатися до Котелевського райвідділу міліції  за номером (0532) 51-79-10 або 102.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх