logo
dollar
euro

У Кременчуці комунальні підприємства порушили закони при проведенні тендерів

9:36 27.12.2014 eye 478

Упродовж жовтня-грудня працівники прокуратури Кременчука попередили незаконне витрачання бюджетних коштів на загальну суму майже 4 млн. гривень.

Зокрема, одним із кременчуцьких комунальних підприємств оголошувався тендер на закупівлю робіт вартістю 2,4 млн. грн. За результатами його проведення конкурсний комітет цього підприємства прийняв пропозицію та визначив переможцем конкурсу місцевого суб’єкта господарювання, незважаючи на наявність у останнього заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). Окрім цього, суб’єкт господарювання подав на конкурс недостовірну інформацію про наявність робітників необхідної кваліфікації та техніки. Реагуючи на порушення Закону, прокуратура Кременчука внесла подання в.о. міського голови з вимогами скасувати результати конкурсу на закупівлю робіт та розірвати відповідний договір. Документ прокурорського реагування задоволено.

Також аналізом бази даних веб-порталу з питань державних закупівель виявлено, що іншим комунальним підприємством міста проведено відкриті торги із закупівлі товарів на суму майже 1,5 млн. грн. Вивчаючи тендерну документацію та протоколи проведення торгів, прокуратура встановтла їх невідповідність вимогам Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Прокуратура Кременчука рекомендувала комунальному підприємству не здійснювати оплату за договором. Договір про закупівлю товарів розірвано, витрати бюджетних коштів не відбулось, повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на прокурора Кременчука  Григорія Кондратенка.


Наверхнаверх