logo
dollar
euro

У Полтаві таки можуть знести спортшколу "Авангард"

6:57 24.10.2017 eye 935

Сьогодні відбулася позачергова сесія Полтавської міськради, розпорядження про скликання якої міський голова підписав тільки день тому, 24 грудня.

Засідання тривало, за повідомленням сайту 0532.ua, рівно 71 хвилину. Було розглянуто 37 питань, з яких на сайті міськради попередньо були оприлюднені тільки 30. Отже, на розгляд кожного питання знадобилось в середньому не більше 2 хвилин. Хоча, не деякі й менше. Адже кілька питань таки викликали певні дискусію.

Як повідомляється на офіційному сайті міськради, "широке обговорення викликали проекти рішень щодо надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого Панянським бульваром, вулицями Паризької Комуни та Спаською, кварталу, обмеженого вулицями Жовтневою, Ляхова та Лідова, та кварталу, обмеженого вулицями Енгельса, Пушкарівською та Артема".

Відтак, під загрозою знесення опинилася  дитячо-юнацька спортивна школа "Авангард" імені І.В.Шемякіна. Пан Мамай зазначив, що поки ще зарано говорити про будь-яке будівництво, бо наразі важко знайти інвестора. Однак, якщо такий знайдеться, мовляв, спортивній школі буде запропонована інша будівля. Щоправда, куди можуть перенести спорт школу яку відвідують понад 500 спортсменів, міський голова не повідомив. Отже, можна зробити висновок, що підходящої будівлі наразі в Полтаві не знайдено.

Після сесії у своєму блозі на сайті інтернет-видання "Полтавщина" депутат міськради Олександр Шамота, який останнім часом активно опонує Олесандру Мамаю, зокрема, написав: "На цій позачерговій сесії Мамай уже остаточно втратив відчуття меж. Законодавство і регламент грубо порушувалися. Міський голова сам сформував порядок денний. Він же і включив питання грабунку міста. Бо як ще назвати цю здачу історичного центру, як не грабунком всіх полтавців? Крім того, земельна ділянка по вул. Серьогіна, 1 віддана без аукціону. На ній побудують автосалон та СТО, тобто цілком комерційний заклад (власник – підприємство з іноземними інвестиціями "Автомобільне товариство Автоінвестстрой-Полтава"). Тобто мер абсолютно не зацікавлений у наповненні міського бюджету, адже аукціон на цю ділянку міг набагато збільшити її ціну. Мамая цікавить бюджет його власної кишені".

Критично відгукнувся на сьогоднішні події в міськраді ще один її депутат – Володимир Івченко, колишній одно партієць міського голови по "Совісті України". У Фейсбук він емоційно звернувся до своїх колег, які підтримали всі рішення порядку денного: "Извините коллеги, но как можно так тупо поднимать руки, совершенно не разбираясь и не понимая, что происходит в реальности! Естественно некоторые понимают и осознанно принимают участие в этом шабаше, но ведь я точно знаю, многие из вас порядочные, образованные люди, которые прожили часть своей жизни (дай бог вам здоровья) достойно. Что заставляет вас поставить на кон вашу репутацию, ваше честное имя,вашу совесть в конце-концов? Неужели боязнь потерять работу,какой-то сраный киоск,автобус на маршруте или ещё что-то, о чем вы можете сказать только укрывшись с головой одеялом,только самому себе? Вас выбирали ПОЛТАВЧАНЕ, вас выбрал РОДНОЙ город и поэтому вы просто не имеете права предавать!!! Вы все политические трупы и тут даже спорить не надо, "Совесть Украины" давно мертва. Скажу больше,она родилась мертворожденной. Это просто был механизм,одна из схем по оболваниванию полтавчан!".


Наверхнаверх