logo
dollar
euro

Президент призначив голову Полтавської ОДА і розповів про перспективи налагодження постачання електроенергії

16:07 17.10.2017 eye 1546
Президент призначив голову Полтавської ОДА і розповів про перспективи налагодження постачання електроенергії

Президент Петро Порошенко призначив глав чотирьох обласних державних адміністрацій. Керівником Львівської облдержадміністрації призначений Олег Синютка, Сумської ОДА - Микола Клочко, Полтавської ОДА - Валерій Головко, Рівненської облдержадміністрації - Віталій Чугунніков.

Про це повідомляє Прес-служба Президента України.

Під час зустрічі з новопризначеними Глава держави наголосив, що зараз перед країною постали два основних виклики - захист територіальної цілісності й незалежності та проведення реформ. "Я від вас чекаю консолідації політичних сил суспільства, імплементації європейського шляху розвитку та Угоди про асоціацію. Я від вас чекаю різкого підвищення енергоефективності, бо кожен з вас знає, що це той виклик, на який ми маємо знайти адекватну відповідь", - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що новопризначені глави облдержадміністрацій мають забезпечити проведення мобілізації. "З 20 січня буде проголошено четверту хвилю мобілізації. Робиться вона для того, щоб забезпечити ефективну ротацію тих підрозділів, що нині перебувають у зоні АТО", - зазначив Президент.

Відповідаючи на запитання Глави Львівської ОДА Олега Синютки про віялові відключення електроенергії, Президент зазначив: "Напередодні новорічних свят наше пряме завдання зробити все можливе для того, щоб захистити людей". Глава держави повідомив, що сьогодні досягнутий дуже важливий результат про розблокування постачання вугілля до України. "Сьогодні вже пішли перші ешелони, які забезпечать сталу роботу електростанцій, - сказав Президент, - Це перший крок, який дозволить підвищити якість роботи енергетичної системи".

Також, за словами Глави держави, сьогодні мають бути забезпечені перетоки електроенергії до України, які дозволять суттєво скоротити ризики віялових відключень у часи пікових навантажень.

Довідка:

Валерій Головко народився в с. Ленінський, Карманчинський район, Кзил-Ординська область,Казахстан.

1989 - 1991 рр. - старший інженер в Управлінні торгівлі міського виконавчого комітету, м. Полтава.

1991 - 1992 рр. - Полтавське товариство "Легенда",  на посаді заступника директора.

1992 - 2002 рр. - менеджер спільного україно-німецького підприємства "Таргет".

З 2002 р. - ЗАТ "Торговий дім ЦУМ", на посаді директора.

2006 - 2012 рр. - депутат Полтавської обласної ради.

12.12.2012 р. - 20.10.2014 р. - народний депутат України VIІ скликання.

Голова Ради підприємців в Полтавській області.

Освіта: Полтавський кооперативний інститут, 1989 р., економіст.

Український інститут ринкових відносин і підприємництва, менеджер зовнішньоекономічної діяльності.

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Партійність:

У 2010 році Головко вступив у партію "Фронт Змін", від якої став депутатом облради. Першу ж каденцію в обласній раді він провів від "Нашої України".

На парламентських виборах 2012 року Валерій Головко був обраний народним депутатом України за списком партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (№56 у виборчому списку).


Наверхнаверх