logo
dollar
euro

Голова ДСНС України назвав полтавських рятувальників справжніми координаторами гуманітарних місій

15:32 26.12.2014 eye 1021
Голова ДСНС України назвав полтавських рятувальників справжніми координаторами гуманітарних місій

Сьогодні, 26 грудня, у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області відбулася робоча нарада під керівництвом голови Служби Сергія Бочковського.

Полтавські рятувальники відзвітували про готовність оперативно діяти за умов виникнення надзвичайних ситуацій різного ступеня складності.

Голова Служби відзначив за самовіддану працю, ліквідацію надзвичайних ситуацій і доставку гуманітарного вантажу на Схід України кращих рятувальників Полтавщини, присвоїв  двом з них спеціальні звання на ступінь вище і вручив 6 грамот Служби.

Крім того Сергій Бочковський зазначив: "Полтавський гарнізон можна сміливо назвати координатором гуманітарних місій. Їхній вклад у роботу щодо доставки гуманітарної допомоги, мабуть, є одним із найвагоміших у нашій Службі. Вчора ми здійснили надзвичайно важливу місію - за дорученням Президента України, ми доставили 326 тонн гуманітарної допомоги на Схід. Для полтавських рятувальників це була вже десята гуманітарна поїздка. Завдяки їхній повсякденній роботі тисячі людей у східних регіонах мають продукти харчування та речі першої необхідності".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх