logo
dollar
euro

На Полтавщині поховали Анатолія Лифаря, загиблого в Іловайському котлі

13:16 26.12.2014 eye 1383

24 грудня у с. Римарівка, Гадяцького району, прощалися з Лифарем Анатолієм Петровичем, який героїчно загинув у АТО.

Анатолій народився 19 травня 1981 року в с. Римарівка. Навчався у місцевій школі, потім – в Гадяцькому аграрному училищі. Проходив строкову службу у Збройних Силах України. У червні 2014 року був призваний до війська під час другої хвилі мобілізації. У кінці серпня 2014 року загинув на Донбасі в Іловайському котлі.

Усе село, люди із сусідніх сіл, бойові побратими у скорботі проводжали в останню путь справжнього Героя, патріота України.

Траурний мітинг відкрив сільський голова Сергій Небрат. Глибокі співчуття рідним висловили голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, районний військовий комісар Геннадій Розколотько, директор ДНЗ "Вище професійне аграрне училище» Олександр Мигаль голова Гадяцької Народної ради Олександр Сиваш.

"16 серпня у с. Великі Будища вмилися сльозами всі, хто прийшов провести в останню путь 19-річного Миколу Прудія. 28 листопада у с. Рашівка простилися з Юрієм Кириєнком. Ще не висохли сльози, а ми сьогодні зібралися на цьому святому місці, щоб провести в останню путь нашого побратима Лифаря Анатолія Петровича, який загинув у зоні АТО на Донбасі. Юрій Кириєнко і Володимир Лифар були бойовими товаришами. Вони разом призивались, разом навчалися у Кіровограді на полігоні, загинули в один день під час виконання бойового завдання. Загинули як герої, які виконували до кінця свій конституційний обов’язок, не зрадили присязі, даної українському народу", – сказав у промові голова райради Володимир Нікітенко.

Поховали бійця на місцевому кладовищі. У нього залишилися син, дружина, сестри і батьки.


Наверхнаверх