logo
dollar
euro

На Полтавщині завершено річний цикл фінансування та виплати пенсій

7:27 22.10.2017 eye 377

На кінець дня 24 грудня органи Пенсійного фонду області спрямували останні в цьому місяці кошти до поштових відділень і банківських установ, завершивши річний цикл фінансування виплати пенсій і допомоги.

Протягом цього складного року не було допущено жодного випадку порушення термінів  нарахування і виплати пенсій. Вони  здійснювалися, як передбачається  законодавством,  з 4 по 25 число кожного місяця. Відтак, гроші у законодавчо встановлені терміни отримали  462 тис. громадян, у тому числі яких 20,3 тис. колишніх військовослужбовців та членів їх сімей.

Окрім того, з початку року до органів Пенсійного фонду області за переведенням виплати пенсії звернулося майже 13 тис. людей,  які виїхали з території Донецької та Луганської областей. Постановка на облік та виплата пенсій вимушеним переселенцям здійснювалися у першочерговому порядку.

Видатки на виплату пенсій в грудні склали 753 млн. грн., а за рік досягли 8 млрд. 600 млн. грн., що на 435,3 млн. грн., або на 5,3%, більше, в порівнянні з минулим роком.

Наразі триває організаційна робота щодо забезпечення діяльності органів Пенсійного фонду Полтавщини у січні. В умовах, коли функції адміністрування єдиного соціального внеску передано фіскальній службі, органи Фонду в межах своєї компетенції вживають всі необхідні заходи по забезпеченню стабільності пенсійної системи .  Йдеться про максимальне наповнення пенсійної скарбниці та про взаємодію з партнерами щодо своєчасної доставки пенсійних коштів під час тривалих новорічних і різдвяних свят.


Наверхнаверх