logo
dollar
euro

Яндекс з'ясував, як випускники з Полтави та Кременчука готувалися до іспитів і ЗНО

13:51 26.06.2013 eye 292
Яндекс з'ясував, як випускники з Полтави та Кременчука готувалися до іспитів і ЗНО

Із початку року українські користувачі задали Яндексу понад півмільйона запитів про іспити та зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). У червні сплеск інтересу до теми ЗНО був настільки сильним, що вона кілька тижнів поспіль трималася серед найпопулярніших тем пошукових запитів до Яндекса.

Якщо напередодні офіційного старту зовнішнього тестування одним із найпопулярніших запитів на цю тему був (онлайн тестування зно), то в розпал оцінювання його обігнали (таблиця переведення балів зно) та (як дізнатися результати зно). Також серед популярних запитів про ЗНО – (як скласти зно якщо нічого не знаєш).

Що найчастіше шукали про ЗНО:

онлайн-тести та підготовка до іспіту

персональна сторінка учасника

реєстрація на іспити

відповіді

результати

Зовнішнє незалежне оцінювання проводилося з 11 предметів – обов'язкових і на вибір. Найчастіше випускники задавали запити про українську мову та літературу – їх було понад чверть від усіх запитів із зазначенням предмета. Шукали (список літератури на зно 2013 з української літератури), (відповіді на зно з української мови) та (шпори укрмова зно 2013). На другому і третьому місцях серед предметів – хімія та біологія відповідно.

Крім ЗНО, школярі та студенти з Полтави та Кременчука турбувались і про інші іспити. Одні підійшли до питання ґрунтовно – (як підготуватися до іспиту за рік), а деякі спохватилися в останній день – (як вивчити все до іспиту за одну ніч). Старанно робили шпаргалки та ще старанніше шукали в Яндексі, куди їх сховати та як потім із них списати – (у меня завтро зно как можно заховать шпоргалки что бы их не увидели учителя). А ще багато молились і дотримувались обрядів – (кому поставити свічку щоб вдало скласти іспит).
Що ще запитували мешканці Полтавщини про ЗНО та іспити в Яндекса:

Полтава

(як підготуватися до зно за 1 день)

(афоризми про іспити)

(щасливі прикмети перед іспитом)

(молитви для іспитів)

(що зробити перед іспитом щоб не нервувати)

(пішов на іспит)
 
Кременчук

(обряд на вдале складання іспиту)

(чуєш а на скільки завтра іспит)

(куди ховати шпаргалки на іспиті)

(замовляння перед іспитом)

(що сказати людині перед іспитом)


Наверхнаверх