logo
dollar
euro

У зону війни рятувальники повезли гуманітарний вантаж і ялинки з Полтавщини

16:09 18.10.2017 eye 247

Сьогодні, 25 грудня, рятувальники ДСНС відправили 26 вантажівок з 326 тоннами  гуманітарної допомоги. Вантажівки виїхали з Харкова та Павлограда, Дніпропетровської області, в Донецьку та Луганську області.

Продукти харчування для жителів Донбасу були зібрані спільними зусиллями рятувальників ДСНС України, мешканців різних регіонів України, благодійних та волонтерських організацій, сільськогосподарських та фермерських підприємств. На схід відправили не тільки продукти та предмети першої необхідності, а й 500 ялинок від лісівників Полтавщини.

Дві колони вантажівок, а це 20 машин, вже вирушили з Харкова. Зокрема, 6 машин прямують у місто Сєверодонецьк Луганської області. Ще одна колона – 14 машин прямує з Харкова до Краматорська на чолі зі старшим колони начальником Головного управління Полтавської області Романом Кириленком.

Координують рух колони вантажівок з Харкова особисто Голова ДСНС України Сергій Бочковський, а супроводжують - народні депутати України Ірина Геращенко, Марина Іонова та Ірина Луценко.


Наверхнаверх